KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177424
nr 1417 7424
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, porträtt. Nutida, Kopia, Olja på duk, 50x40cm, yttermått inklusive ram: 69x60cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:21:51
200 kr
250 kr
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
800 kr
600 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.400 kr